Tarant Events

Organizacja i obsługa imprez jeździeckich

To był na pewno udany rok dla zespołu Tarant Events i KS Jumping Events. W 2017 roku byliśmy obecni na 58 imprezach – od kompleksowej organizacji po pojedyncze usługi np. w zakresie gospodarza toru czy spikera. Zaufali nam nie tylko organizatorzy z kraju, ale i z zagranicy (Litwy i Niemiec).

 

Udane były nasze organizacyjne przedsięwzięcia: Majówka z koniem, CSI4* Poznań, Halowe Derby Poznania i CSN Wrocław. Na każdej z tych imprez odnotowaliśmy rekordową w stosunku do minionych lat liczbę kibiców, a ich oraz zawodników pozytywne opinie motywują nas do dalszej pracy.

DSC06630 Kopiowanie

Dla mnie osobiście rok 2017 był przełomowy w karierze gospodarza toru. Możliwość stawiania parkurów na CSI4* oraz podczas Mistrzostw Europy w WKKW to bez wątpienia nobilitacja. O tym, że praca wykonana wspólnie z asystentami była fachowa, świadczą zaproszenia na kolejny sezon, między innymi na CSI3* do Vilamoura w Portugalii.  

002

Jak zwykle z wielką przyjemnością spikerowałem wiele zawodów mniejszej i najwyższej rangi. Zupełnie nowym doświadczeniem było prowadzenie we Wrocławiu, jako konferansjer, ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy Strzegom 2017.

otwarcie ME Wrocław 2

Dynamicznie rozwija się też nasz portal tylkoskoki.pl, który codziennie odnotowuje ponad 7 tysięcy wejść (w rekordowe dni nawet powyżej 12 tysięcy). Cieszy że w opinii wielu fanów i kibiców, dzięki coraz szerszemu zespołowi redakcyjnemu, pozostaje on jednym z najbardziej merytorycznych mediów jeździeckim w Polsce.

2017 rok to też kilka gorszych informacji, głównie w Warszawy, z siedziby Polskiego Związku Jeździeckiego. Najpierw w maju ogłoszono konkurs na nowego organizatora Halowego Pucharu Polski. Niestety jego warunki zostały skonstruowane tak, że nie podjęliśmy się próby pozostania przy projekcie, który kreowaliśmy przez 7 sezonów. Potem w sierpniu zarząd PZJ ogłosił uchwałę o „łączeniu funkcji”. Mimo że później została ona nieco złagodzona, to niestety nadal uderza w wielu fachowców, którzy angażując swoją pasję robili wiele dobrego dla polskiego jeździectwa.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim dzięki którym ten rok był tak udany. Tym którzy: wspierają nas finansowo, użyczają nam swoich obiektów, ufają nam i swoje imprezy projektują w oparciu o nasze usługi. Nie sposób wymienić tu wszystkich, ale są to: pan Roman Roszkiewicz, Międzynarodowe Targi Poznańskie (Cavaliada), Miasto Poznań, Hipodrom Wola, Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, LKJ Stragona Strzegom, firma WAGO, KJ Agro-Handel Śrem, Gałkowo Masters, wszyscy sponsorzy naszych imprez i wiele innych osób, firm, klubów, zawodników i kibiców.

Dziękujemy i wszystkim życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2018 roku.

W imieniu całego zespołu Szymon Tarant

Najbliższe zawody

Co robimy

Jeździectwo to nasza wielka pasja, która wypełnia nasze życie.
Oferujemy szeroką i kompleksową ofertę w zakresie obsługi imprez konnych.
Nasz cel to kreowanie widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które, niezależnie od rangi, podobać się będą szerokiej publiczności. Z naszych usług można skorzystać kompleksowo lub wybrać potrzebny pakiet.


Logo

Organizacja i Obsługa

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub obsługą imprez jeździeckich.

Czytaj więcej...
Logo

Gospodarz Toru

Gospodarz toru - Szymon Tarant, ponad 20 lat praktyki i doświadczenia. Oferujemy wynajem przeszkód i dekoracji.

Czytaj więcej...
Logo

Spiker

Rola spikera jest niezwykle ważna w tworzeniu widowiska sportowego. Oferta polsko i angielsko języczna.

Czytaj więcej...
Logo

Public Relations

Proponujemy zarządzanie kontaktami z mediami: prasa jeździecka, internetowe portale jeździeckie, telewizja.

Czytaj więcej...

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem cyklu Grand Prix Amatorów 2018/19. Tej jesieni spotykam...

Prezentujemy ranking konsowy rozgrywanego w Korpysach Otwartego Pucharu Południowej Wielkopolski. ...

Publikujemy ranking po piątej kwalifikacji Otwartego Pucharu Południowej Wielkopolski. Zawody fina...

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com