Tarant Events

Organizacja i obsługa imprez jeździeckich

Memoriał Andrzeja Kramera w hali Hipodromu Wola wygrała Daria Kobiernik z Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego. W sobotę w Halowym Derby Poznania triumfował Wiktor Szała z KJ Agro-Handel Śrem. W Hubertusowych zawodach konnych wzięło udział blisko 300 par, a najważniejsze konkursy oglądała spora grupa poznańskiej publiczności.

 

001

W memoriałowy Grand Prix (pula nagród 13 000 PLN) wystartowało aż 50 par, a do rozgrywki dostało się 11 z nich. Po dwa konie do finałowego barażu wprowadzili: Martin Rozynek, Sławomir Andruchów i Daria Kobiernik. To właśnie ta jedyna amazonka, którą zobaczyliśmy w rozgrywce, nie tylko wygrała cały konkurs na 6-letnim Ogano’s Boy Z, ale też zajęła trzecie miejsce na doświadczonym, 11-letnim Winchesterze.

- Spodziewałam się tego, że parkur będzie wymagający i dlatego tu przyjechałam. Chciałam pokonać to zadanie i sprawdzić, jak moje konie sobie z nim poradzą. Ogano ma 6 lat i dopiero zaczyna starty na tym poziomie. Starałam się pojechać na tyle, na ile on jest w stanie. Jestem z niego bardzo zadowolona, wykonał zadanie w 100%. Winchester jest bardziej doświadczony, jednak dopiero wchodzi w starty po przerwie. Nie chciałam go przeciążać, a pojechać spokojnie i płynnie. Czułam, że miał radość ze skakania i to jest dla mnie najważniejsze - powiedziała Daria Kobiernik.

Drugie miejsce zajął Martin Rozynek na klaczy Courage 140.

W sobotni wieczór sporo emocji przyniósł konkurs Halowe Derby Poznania.

Jak ocenili jeźdźcy, w tym WKKW-iści, parkuro-kros okazał się najtrudniejszy w 6-letniej historii tych zawodów. Problemy sprawiały zwłaszcza wąskie fronty przeszkód terenowych. Dużą niespodziankę sprawił skoczek Wiktor Szała, który na wałachu Le Corbusier jechał jako ostatni. W pełni skoncentrowany pokonał parkur bezbłędnie, co przesądziło o zwycięstwie. Drugie miejsce zajęła Daria Kobiernik na Ideal Girl, która ma spore doświadczenie w WKKW. Trzeci był Tomasz Gogołek na Continia.

182

Jeszcze w tym roku, dzięki gościnność CWJ Hipodrom Wola, KS Jumping Events zorganizuje kolejne dwie halowe imprezy jeździeckie. W soboty 24 listopada i 8 grudnia będą to zawody w skokach z konkursami od 55 do 120 cm w tym kolejne etapy cyklu Grand Prix Amatorów 2018/19.

Fot. Asia Bręklewicz

Najbliższe zawody

Co robimy

Jeździectwo to nasza wielka pasja, która wypełnia nasze życie.
Oferujemy szeroką i kompleksową ofertę w zakresie obsługi imprez konnych.
Nasz cel to kreowanie widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które, niezależnie od rangi, podobać się będą szerokiej publiczności. Z naszych usług można skorzystać kompleksowo lub wybrać potrzebny pakiet.


Logo

Organizacja i Obsługa

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub obsługą imprez jeździeckich.

Czytaj więcej...
Logo

Gospodarz Toru

Gospodarz toru - Szymon Tarant, ponad 20 lat praktyki i doświadczenia. Oferujemy wynajem przeszkód i dekoracji.

Czytaj więcej...
Logo

Spiker

Rola spikera jest niezwykle ważna w tworzeniu widowiska sportowego. Oferta polsko i angielsko języczna.

Czytaj więcej...
Logo

Public Relations

Proponujemy zarządzanie kontaktami z mediami: prasa jeździecka, internetowe portale jeździeckie, telewizja.

Czytaj więcej...

Zawody

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com