Tarant Events

Organizacja i obsługa imprez jeździeckich

II Memoriał Andrzeja Kramera oraz KIA Delik Halowe Derby Poznania należały dziś do najbardziej wszechstronnej amazonki w Polsce – Darii Kobiernik.

DSC04995 Kopiowanie

W niedzielę 3 listopada hali CWJ Hipodrom Wola odbyły się tradycyjne już Hubertusowe Zawody Konne. Ponownie przyciągnęły one na start wielu zawodników, a na trybuny – dopingującą publiczność. Do startu w konkursie Grand Prix, będącym II Memoriałem Andrzeja Kramera, przystąpiło 28 par, a w rozgrywce walczyło sześć z nich. Podobnie jak w zeszłym roku, najszybszy i bezbłędny przejazd należał do amazonki ZKJ Przylep-Lotnisko – Darii Kobiernik na 7-letnim Ogano’s Boy Z (ZANG, Ogano Sitte x Cajero). Drugie miejsce zajął aktualny mistrz Wielkopolski – Klaudiusz Jach z KJ Sokół Damasławek na wałachu Black Jack, a trzeci był Łukasz Brzóska na Charlie 254. Tylko pierwsza trójka zdołała dziś zachować zerowe konto zarówno w przejeździe podstawowym, jak i w finałowym barażu.

Wyniki TUTAJ.

Zdecydowanie najbardziej widowiskowym konkursem były tradycyjne, siódme już z rzędu Halowe Derby Poznania. W hali CWJ Hipodrom Wola gospodarz toru postawił przed zawodnikami 16 przeszkód (w tym aż 6 terenowych) na dystansie ponad 600 metrów. Parkur okazał się wymagający, a na liście startowej obok zawodników skoków przez przeszkody nie zabrakło też doświadczonych wkkwistów. Ponownie triumfowała specjalistka w obu tych dyscyplinach – Daria Kobiernik, tym razem na wyhodowanej przez siebie klaczy Ideal Girl (wlkp, Contendor x Cisoń). Miejsce drugie zajął Łukasz Brzóska na Casalletto, który przez znaczną część konkursu pozostawał liderem, a Halowe Derby Poznania wygrywał już dwukrotnie. Trzecie miejsce wywalczyła młoda wkkwistka – Roksana Fortuniak z KJ Pawlak Equestrian na klaczy Gea S. Warto dodać, że Daria Kobiernik wygrała dziś aż trzy konkursy - w klasie N była najlepsza dosiadając konia Sonet. 

Wyniki TUTAJ

„To fantastyczne uczucie. Naprawdę nie spodziewałam się tak dobrej postawy moich koni, no i mojej. Nic, tylko się cieszyć. Zjechało się tutaj wielu fantastycznych jeźdźców, także na pewno było z kim się ścigać.” – powiedziała zwyciężczyni.

Fot. Asia Bręklewicz

Najbliższe zawody

Co robimy

Jeździectwo to nasza wielka pasja, która wypełnia nasze życie.
Oferujemy szeroką i kompleksową ofertę w zakresie obsługi imprez konnych.
Nasz cel to kreowanie widowisk sportowych na najwyższym poziomie, które, niezależnie od rangi, podobać się będą szerokiej publiczności. Z naszych usług można skorzystać kompleksowo lub wybrać potrzebny pakiet.


Logo

Organizacja i Obsługa

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub obsługą imprez jeździeckich.

Czytaj więcej...
Logo

Gospodarz Toru

Gospodarz toru - Szymon Tarant, ponad 20 lat praktyki i doświadczenia. Oferujemy wynajem przeszkód i dekoracji.

Czytaj więcej...
Logo

Spiker

Rola spikera jest niezwykle ważna w tworzeniu widowiska sportowego. Oferta polsko i angielsko języczna.

Czytaj więcej...
Logo

Public Relations

Proponujemy zarządzanie kontaktami z mediami: prasa jeździecka, internetowe portale jeździeckie, telewizja.

Czytaj więcej...

Zawody

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com