Tarant Events

Organization and services equestrian events

Memoriał Andrzeja Kramera w hali Hipodromu Wola wygrała Daria Kobiernik z Zielonogórskiego Klubu Jeździeckiego. W sobotę w Halowym Derby Poznania triumfował Wiktor Szała z KJ Agro-Handel Śrem. W Hubertusowych zawodach konnych wzięło udział blisko 300 par, a najważniejsze konkursy oglądała spora grupa poznańskiej publiczności.

 

001

W memoriałowy Grand Prix (pula nagród 13 000 PLN) wystartowało aż 50 par, a do rozgrywki dostało się 11 z nich. Po dwa konie do finałowego barażu wprowadzili: Martin Rozynek, Sławomir Andruchów i Daria Kobiernik. To właśnie ta jedyna amazonka, którą zobaczyliśmy w rozgrywce, nie tylko wygrała cały konkurs na 6-letnim Ogano’s Boy Z, ale też zajęła trzecie miejsce na doświadczonym, 11-letnim Winchesterze.

- Spodziewałam się tego, że parkur będzie wymagający i dlatego tu przyjechałam. Chciałam pokonać to zadanie i sprawdzić, jak moje konie sobie z nim poradzą. Ogano ma 6 lat i dopiero zaczyna starty na tym poziomie. Starałam się pojechać na tyle, na ile on jest w stanie. Jestem z niego bardzo zadowolona, wykonał zadanie w 100%. Winchester jest bardziej doświadczony, jednak dopiero wchodzi w starty po przerwie. Nie chciałam go przeciążać, a pojechać spokojnie i płynnie. Czułam, że miał radość ze skakania i to jest dla mnie najważniejsze - powiedziała Daria Kobiernik.

Drugie miejsce zajął Martin Rozynek na klaczy Courage 140.

W sobotni wieczór sporo emocji przyniósł konkurs Halowe Derby Poznania.

Jak ocenili jeźdźcy, w tym WKKW-iści, parkuro-kros okazał się najtrudniejszy w 6-letniej historii tych zawodów. Problemy sprawiały zwłaszcza wąskie fronty przeszkód terenowych. Dużą niespodziankę sprawił skoczek Wiktor Szała, który na wałachu Le Corbusier jechał jako ostatni. W pełni skoncentrowany pokonał parkur bezbłędnie, co przesądziło o zwycięstwie. Drugie miejsce zajęła Daria Kobiernik na Ideal Girl, która ma spore doświadczenie w WKKW. Trzeci był Tomasz Gogołek na Continia.

182

Jeszcze w tym roku, dzięki gościnność CWJ Hipodrom Wola, KS Jumping Events zorganizuje kolejne dwie halowe imprezy jeździeckie. W soboty 24 listopada i 8 grudnia będą to zawody w skokach z konkursami od 55 do 120 cm w tym kolejne etapy cyklu Grand Prix Amatorów 2018/19.

Fot. Asia Bręklewicz

Najbliższe zawody

What we do

Show jumping is our great passion. We offer comprehensive service of show jumping competitions.
Our main goal is to create spectacular events, which attract a wide audience, regardless of the rank. We have successfully organised events such as: CSI4* in Poznan, Polish Indoor Cup, Polish Equestrian League. Since the beginning, we have been a partner of Cavaliada, which is organised by MTP.


Logo

Organisation and service

While organising our competitions, we always have the fans, the media and the sponsors in mind.

Read more...
Logo

Course designer

Szymon Tarant (Level 3 FEI). Over 20 years o experience, four international courses for course designers

Read more...
Logo

Speaker

Usually, our Polish speaker is Szymon Tarant, who does it with passion and a vast knowledge about the equestrian sport.

Read more...
Logo

Public Relations

We offer contact with the media and press releases. Tarant Events owns TylkoSkoki.pl - one of the largest and most popular show jumping websites.

Read more...

News

This June, CSI4* in Poznan will be organised for the fourth time. This time the amount of prize mone...

Zawody

Najbliższe zawody

Archiwum zawodów

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
Napisz lub zadzwoń do nas.

TARANT EVENTS Szymon Tarant
ul. Chotomińska 41a

+48 602 345 080
+48 792 345 080

tarantevents@gmail.com